اخبار

جدیدترین اخبار مجموعه را از این قسمت پیگیری کنید

تفاهم نامه فیمابین موسسه گوشت مشهد وبانک ملی ایران

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد ازتفاهم نامه فیمابین موسسه وبانک ملی ایران درراستای بهبود اهداف خدمت رسانی موسسه خبر داد.

حضورواحد سیارانتقال خون در موسسه صنعتی گوشت مشهد

به هنگام حضورواحد سیارانتقال خون رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد اعلام کرد: "اهدای خون علاوه براجرمعنوی خطرات بیماری های قلبی وسرطان را نیز کاهش می دهد"
رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد درآستانه ولادت امام رضا ع : مهمترین وظیفه کشتارگاه مشهد خدمت رسانی به زائ

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد صبح امروزبه مناسبت دهه کرامت وهمزمان بامیلاد امام همام حضرت علی ابن موسی الرضا علیه آلاف التحیة والثناء  مراسم جشنی درموسسه صنعتی گوشت مشهد برگزارگردید.

س موسسه صنعتی گوشت مشهد درآستانه ولادت امام رضا ع : مهمترین وظیفه کشتارگاه مشهد خدمت رسانی به زائرین

دراین بازدیدکه مسئولان حراست های موسسات وشرکت های تابعه سازمان وی را همراهی می کردند مهندس اسماعیل نورمحمدی رئیس موسسه بااشاره به اهمیت اقدامات تامینی وحفاظتی کشتارگاه صنعتی مشهد گفت: با توجه به اینکه موسسه  صنعتی مشهد با سلامت بهداشتی وامنیت غذائی جامعه درارتباط مستقیم می باشد  لذا می بایست ازلحاظ حفاظت وتجهیزات حراستی و ایمنی و ارتقاء ان ها گام های موثرتری برداریم.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد دربازدید هیئت بازرگانی شرکت آنا کیش ازاین موسسه:

به گزارش روابط عمومی وبین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهدصبح روز دوشنبه 8مردادماه مهندس محسن ناصری رئیس هیئت مدیره شرکت آنا کیش به اتفاق برخی ازمسئولان بازرگانی این شرکت از قسمت های مختلف موسسه صنعتی گوشت مشهد ازجمله سالن های ذبح دام، پیش سرد، بسته بندی و... بازدید به عمل آوردند.

گالری تصاویر

گالری تصاویر موسسه را در این بخش ملاحظه بفرمایید

خدمات موسسه

خدماتی که موسسه صنعتی گوشت خراسان ارائه می دهد


تماس با موسسه صنعتی گوشت مشهد


کیلومتر 20 جاده مشهد-فریمان

صندوق پستی:1454-91735

تلفن تماس:2-3554330-0513

فاکس:8801392-0513

فروش تلفنی:8801393-0513

ارتباط مستقیم با رئیس موسسه :8801392-0513

پست الکترونیک :info@mashadmeat.ir

درباره ما

موسسه صنعتی گوشت مشهد در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و خیلی خوب بود و هست.موسسه صنعتی گوشت مشهد در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و خیلی خوب بود و هست.موسسه صنعتی گوشت مشهد در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و خیلی خوب بود و هست.موسسه صنعتی گوشت مشهد در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و خیلی خوب بود و هست.موسسه صنعتی گوشت مشهد در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و خیلی خوب بود و هست.موسسه صنعتی گوشت مشهد در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و خیلی خوب بود و هست.موسسه صنعتی گوشت مشهد در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و خیلی خوب بود و هست.موسسه صنعتی گوشت مشهد در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و خیلی خوب بود و هست.موسسه صنعتی گوشت مشهد در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و خیلی خوب بود و هست.